Bestuur

Het bestuur van de Hanze Stars bestaat uit de volgende personen:

RolWieE-mailTelefoon
VoorzitterEsther Teunissenvoorzitter@hanzestars.nl0575-513819
SecretarisJan Willem Uwlandsecretaris@hanzestars.nl06-15012569
PenningmeesterBert Oostenburgpenningmeester@hanzestars.nl
WedstrijdsecretarisKoen Feikenwedstrijden.hanzestars@gmail.com0575-520981
Plv. WedstrijdsecretarisTies de Groottc@hanzestars.nl06-45163854
Website en SponsoringWolter Kloosterboersponsoring@hanzestars.nl06-20618614
Algemeen LidPeter Enthoven

E-mail: informatie@hanzestars.nl
Gironummer: NL79INGB0003824569
t.n.v. Basketbalvereniging Hanze Stars, Zutphen

Commissies

Binnen Hanze Stars kennen wij een aantal commissies:

Activiteitencommissie: organiseert jaarlijks een aantal activiteiten, o.a. het jump-inntoernooi, het mixtoernooi en het olieballentoernooi.
Informatie o.a. bij Willem Overes.

Bar commissie: zorgt voor de inkoop en planning van de bardiensten.
Voor deze commissie zoeken wij nog mensen.

Technische Commissie: zorgt o.a. voor de teamindelingen, trainers- en coachesbezetting en clinics voor het technisch kader.
Informatie bij Ties de Groot (tel. 06-45163854)

Wedstrijdcommissie: regelt o.a. het wedstrijdprogramma, tafel- en scheidsrechterdiensten en vervoersschema’s.
Informatie bij Koen Feiken 0575-520981 wedstrijden.hanzestars@gmail.com
b.g.g. maar spoed: Ties de Groot 06-45163854

Ad-hoc commissies voor specifieke activiteiten: o.a. kascommissie.

Heb je vragen over of interesse om deel te nemen in één van de commissies, neem dan even contact op met onze secretaris of één van de leden van de commissies.