Vervoerschema

Hieronder vind je het vervoersschema voor de eerste helft van het seizoen. Kun je niet, zorg dan zelf voor een vervanger. Onderling ruilen mag uiteraard.

Team Wedstrijddatum Vertrek Aanvang Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Rijden
U18 18-1-2020 12:30 14:00 BV Wyba M18 1 HS U18 Sportcentrum Arcus WIJCHEN Gerritsen, Kraehe, Maasbach
U16-1 18-1-2020 14:30 16:00 BV Wyba M16 1 HS U16-1 Sportcentrum Arcus WIJCHEN Aalderink, Kayhan, Vermeer
U12 18-1-2020 14:30 16:00 Ceres X12 1 HS U12 Bosbadhal EMMELOORD v/d Locht, van Dijk, Gerrits
U16-2 18-1-2020 15:00 16:15 Pluto M16 1 HS U16-2 Tarthorst WAGENINGEN Meijer, Opstal-Dees, Nierop
Heren 1 18-1-2020 16:45 18:00 WSV MSE 2 HS Heren 1 WSV Sporthal APELDOORN Zelf regelen
Heren 1 25-1-2020 13:15 14:30 The Jugglers MSE 2 HS Heren 1 Deppenbroek ENSCHEDE Zelf regelen
U16-1 1-2-2020 12:45 14:00 Arnhem Eagles M16 2 HS U16-1 MFC de Omnibus ARNHEM Oostenbrug, Overes, Aalderink
U12 8-2-2020 17:30 19:00 Landstede Basketbal ZAC X12 1 HS U12 Topsporthal Landstede ZWOLLE Schop, Gerretsen, v/d Heide
Heren 1 8-2-2020 19:00 20:30 Peatminers MSE 1 HS Heren 1 De Stamper VRIEZENVEEN Zelf regelen
U16-1 15-2-2020 14:15 15:30 Give and Go M16 1 HS U16-1 Spoorzone WINTERSWIJK Uwland, EL Bouchehati, Kayhan
U12 28-2-2020 17:15 19:00 V.U.A.S. X12 1 HS U12 Sporthal ’t Dok DRONTEN Pagden, van Lier, Leenders
U16-2 7-3-2020 11:15 12:30 Dedein M16 1 (VR) HS U16-2 ’t Raland DIDAM Vroomen, van Dijk, Verdouw
U18 7-3-2020 13:15 14:45 Landstede Basketbal ZAC M18 1 HS U18 Topsporthal Landstede ZWOLLE Vogelaar, Kuizenga, Woolschot
U12 7-3-2020 14:30 16:15 De Snipers X12 1 HS U12 Het Baken ZEEWOLDE El Bouchaehati, Gerrits, Kouwenhoven
Heren 1 7-3-2020 19:30 20:45 Risne Stars MSE 1 HS Heren 1 Reggehal RIJSSEN Zelf regelen
U16-1 14-3-2020 16:30 17:45 Pigeons M16 1 HS U16-1 Triominos DUIVEN v/d Ster, Vermeer, Overes
U18 14-3-2020 16:15 17:45 Ceres M18 1 HS U18 Bosbadhal EMMELOORD Gerritsen, Kraehe, Maasbach
U12 21-3-2020 10:45 12:00 WSV X12 1 HS U12 WSV Sporthal APELDOORN Gerretsen, Leenders, van Dijk
Heren 1 21-3-2020 13:15 14:45 Uitsmijters MSE 3 HS Heren 1 IISPA Breedtesporthal ALMELO Zelf regelen
U16-2 21-3-2020 15:45 17:15 Wildcats M16 1 HS U16-2 De Horstacker NIJMEGEN Aalderink,Meijer, Nierop
U18 21-3-2020 14:15 15:30 Pluto M18 1 HS U18 Tarthorst WAGENINGEN Niyonkuru, Vermeer, Vogelaar
U16-1 21-3-2020 14:30 16:00 BV Wyba M16 1 HS U16-1 Sportcentrum Arcus WIJCHEN Oostenbrug, Kayhan, Uwland
Heren 1 3-4-2020 18:00 19:15 Amical MSE 2 HS Heren 1 Diekmanhal ENSCHEDE Zelf regelen
U16-2 4-4-2020 15:30 16:45 Black Stars M16 1 (VR) HS U16-2 ’t Gastland RHENEN Magnin, Wagenvoort, Berkenbosch
U12 4-4-2020 16:45 18:15 Landstede Basketbal ZAC X12 2 HS U12 Topsporthal Landstede ZWOLLE van Lier, Pagden, v/d Heide
U18 4-4-2020 17:30 19:00 V.U.A.S M18 1 (VR) HS U18 De Beurs DRONTEN v/d Linden, Maasbach, Nityonkuru