Vervoerschema

Hieronder vind je het vervoersschema voor de eerste helft van het seizoen. Kun je niet, zorg dan zelf voor een vervanger. Onderling ruilen mag uiteraard.

Team Wedstrijddatum Vertrek Aanvang Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Rijders
U16-1 14-9-2019 11:00 12:15 Arnhem Eagles M16 2 Hanze Stars M16 1 MFC de Omnibus ARNHEM El Bouchehati, Uwland, v/d Ster
U12 14-9-2019 12:45 14:00 Arnhem Eagles X12 1 Hanze Stars X12 1 MFC de Omnibus ARNHEM Gerrits, Leenders, van Lier
Heren 2 14-9-2019 13:15 14:45 Challenge MSE 1 Hanze Stars MSE 2 De Tinnegieter BEUNINGEN GLD Zelf regelen
U16-2 14-9-2019 14:45 16:00 Pigeons M16 2 Hanze Stars M16 2 Triominos DUIVEN Magnin, Berkenbosch, Wagenvoort
U16-1 27-9-2019 17:30 19:00 Landstede Basketbal ZAC M16 3 Hanze Stars M16 1 Topsporthal Landstede ZWOLLE Oostenbrug, Klijnsma, Vermeer
U16-2 28-9-2019 14:15 15:30 Basketiers ’71 M16 1 Hanze Stars M16 2 Heerenmaten ZEVENAAR Ali-Hussein, Oldenbeuving, van Dijk
U18 28-9-2019 16:15 17:45 Ceres M18 1 Hanze Stars M18 1 Bosbadhal EMMELOORD Woolschot, Kuizenga, v/d Linden
Heren 2 28-9-2019 17:15 18:30 Trajanum MSE 3 Hanze Stars MSE 2 Gymnasion Hal A NIJMEGEN Zelf regelen
U12 29-9-2019 11:00 12:15 B.V. Batouwe X12 1 Hanze Stars X12 1 De Schaapskooi BEMMEL Kouwenhoven, v/d Heide, Gerretsen
U16-2 5-10-2019 10:30 12:00 Joy-M M16 1 Hanze Stars M16 2 De Veldschuur MALDEN Aaldering, Meijer, Verdouw
U18 5-10-2019 14:15 15:30 Pluto M18 1 Hanze Stars M18 1 Tarthorst WAGENINGEN Niyonkuru, Vermeer, Maasbach
U12 5-10-2019 14:30 16:00 BV Orca’s X12 1 Hanze Stars X12 1 de Vlechttuinen URK El Bouchehati, van Dijk, Schop
Heren 2 5-10-2019 14:45 16:00 Pigeons MSE 1 Hanze Stars MSE 2 Triominos DUIVEN Zelf regelen
Heren 1 5-10-2019 19:00 18:00 B.V. Isala MSE 1 Hanze Stars MSE 1 De Kroon DEVENTER Zelf regelen
U16-1 13-10-2019 12:00 13:15 B.V. Batouwe M16 1 Hanze Stars M16 1 De Schaapskooi BEMMEL Overes, El Bouchehati, Uwland
Heren 1 26-10-2019 17:45 19:00 D.B.V. Arriba MSE 2 Hanze Stars MSE 1 UT Sporthal A/1 ENSCHEDE Zelf regelen
U16-2 2-11-2019 11:15 12:30 Arnhem Eagles M16 3 Hanze Stars M16 2 MFC de Omnibus ARNHEM Opstal-Dees, Nierop, Kayhan
Heren 2 2-11-2019 16:30 18:00 BV Wyba MSE 3 Hanze Stars MSE 2 Sportcentrum Arcus WIJCHEN Zelf regelen
Heren 1 2-11-2019 19:30 21:00 Kikkers MSE 1 Hanze Stars MSE 1 ’t Wooldrik BORNE Zelf regelen
U18 8-11-2019 19:00 20:45 V.U.A.S M18 1 (VR) Hanze Stars M18 1 Sporthal ’t Dok DRONTEN Beekman, Kraehe, Vogelaar
U16-1 9-11-2019 13:30 15:00 Rebound ’73 M16 1 Hanze Stars M16 1 Stadsweiden HARDERWIJK v/d Ster, Oostenbrug, Vermeer
U16-2 16-11-2019 10:45 12:15 BCE’78 M16 1 Hanze Stars M16 2 De Peppel EDE GLD Vroomen, Magnin, Berkenbosch
U18 16-11-2019 13:15 14:45 Landstede Basketbal ZAC M18 1 Hanze Stars M18 1 Topsporthal Landstede ZWOLLE Gerritsen, Klijnsma, Woolschot
U12 16-11-2019 15:15 16:30 Volic X12 1 Hanze Stars X12 1 Putter-Eng PUTTEN Locht, Pagden, Gerrits
Heren 1 16-11-2019 16:30 17:45 Twente Buzzards MSE 2 Hanze Stars MSE 1 Hasseleres HENGELO OV Zelf regelen
Heren 2 16-11-2019 16:30 18:00 Tower Jumpers MSE 2 Hanze Stars MSE 2 Oosterboshal BARNEVELD Zelf regelen
U16-1 23-11-2019 14:00 15:30 Give and Go M16 1 Hanze Stars M16 1 Sporthal Stationsplein AALTEN Overes, El Bouchehati, Uwland
U12 7-12-2019 09:45 11:15 Rebound ’73 X12 1 Hanze Stars X12 1 Stadsweiden HARDERWIJK Leenders, van Lier, Kouwenhoven
Heren 1 7-12-2019 12:15 13:45 Uitsmijters MSE 2 Hanze Stars MSE 1 IISPA Breedtesporthal ALMELO Zelf regelen
U18 7-12-2019 12:30 14:00 BV Wyba M18 1 Hanze Stars M18 1 Sportcentrum Arcus WIJCHEN Kuizenga, v/d Linden, Niyonkuru
U16-1 7-12-2019 14:45 16:00 Pigeons M16 1 Hanze Stars M16 1 Triominos DUIVEN v/d Ster, Oostenbrug, Klijnsma
U16-2 7-12-2019 15:15 16:30 V.B.V. M16 1 Hanze Stars M16 2 Valleihal VEENENDAAL Wagenvoort, Ali-Hussein, Oldenbeuving
Heren 2 7-12-2019 16:15 17:30 Basketiers ’71 MSE 2 Hanze Stars MSE 2 Heerenmaten ZEVENAAR Zelf regelen