Bardienstschema

In de Mene hebben we onze eigen bar waar we koffie, thee, frisdrank en kleine snacks verkopen. Het is voor de vereniging en voor de spelers en toeschouwers belangrijk dat op wedstrijddagen onze bar open is. Niet alleen is het prettig om iets te eten of te drinken te kopen, ook verdient de vereniging wat geld door de verkoop aan de bar. De (ouders van de) competitiespelende leden draaien om de beurt een ‘bardienst’. Wanneer je aan de beurt bent staat in het onderstaande schema. Zorg dat je minimaal 15 minuten van te voren aanwezig bent. Kun je zelf niet, dan zorg je zelf voor een vervanger.

Wedstrijddatum Aanvang Thuisteam Uitteam Bardienst: ouders van
21-9-2019 10:00 Hanze Stars X12 1 Ceres X12 1 Isa Gerrits
21-9-2019 11:30 Hanze Stars M16 2 Pluto M16 1 Maico Meijer
21-9-2019 13:15 Hanze Stars M16 1 (VR) BV Wyba M16 1 Camiel El Bouchati
21-9-2019 15:00 Hanze Stars M18 1 BV Wyba M18 1 Anna van Rijn
21-9-2019 16:45 Hanze Stars MSE 1 WSV MSE 2 Zelf regelen
21-9-2019 18:30 Hanze Stars MSE 2 Challenge MSE 2 Zelf regelen
28-9-2019 12:45 Hanze Stars MSE 1 The Jugglers MSE 2 Zelf regelen
5-10-2019 12:45 Hanze Stars M16 1 (VR) Arnhem Eagles M16 2 Marnix Uwland
12-10-2019 11:30 Hanze Stars X12 1 Landstede Basketbal ZAC X12 1 Jonah Leenders
12-10-2019 13:00 Hanze Stars M18 1 Landstede Basketbal ZAC M18 1 Sven Gerritsen
12-10-2019 14:45 Hanze Stars MSE 1 Peatminers MSE 1 Zelf regelen
12-10-2019 16:30 Hanze Stars MSE 2 B.V. Batouwe MSE 3 Zelf regelen
2-11-2019 10:30 Hanze Stars X12 1 V.U.A.S. X12 1 Jip van Lier
2-11-2019 12:00 Hanze Stars M18 1 Ceres M18 1 Sim Vogelaar
2-11-2019 13:45 Hanze Stars M16 1 (VR) Give and Go M16 1 Timo van der Ster
9-11-2019 10:30 Hanze Stars X12 1 De Snipers X12 1 Berend Kouwenhoven
9-11-2019 12:00 Hanze Stars M16 2 Dedein M16 1 (VR) Siebe Verdouw
9-11-2019 13:45 Hanze Stars MSE 1 Risne Stars MSE 1 Zelf regelen
16-11-2019 13:00 Hanze Stars M16 1 (VR) Pigeons M16 1 Elisa Oostenbrug
23-11-2019 10:30 Hanze Stars X12 1 WSV X12 1 Jonathan van der Heide
23-11-2019 12:00 Hanze Stars M16 2 Wildcats M16 1 Pepijn Opstal-Dees
23-11-2019 13:45 Hanze Stars M18 1 Pluto M18 1 Roman Kraehe
23-11-2019 15:30 Hanze Stars MSE 1 Uitsmijters MSE 3 Zelf regelen
23-11-2019 17:15 Hanze Stars MSE 2 Wildcats MSE 1 Zelf regelen
14-12-2019 10:00 Hanze Stars X12 1 Landstede Basketbal ZAC X12 2 Thomas Gerretsen
14-12-2019 11:30 Hanze Stars M16 2 Black Stars M16 1 (VR) Lena Nierop
14-12-2019 13:15 Hanze Stars M16 1 (VR) B.V. Batouwe M16 1 Lieve Vermeer
14-12-2019 15:00 Hanze Stars M18 1 V.U.A.S M18 1 (VR) Sem Beekman
14-12-2019 16:45 Hanze Stars MSE 1 Amical MSE 2 Zelf regelen
14-12-2019 18:30 Hanze Stars MSE 2 Black Stars MSE 1 Zelf regelen
11-1-2020 10:30 Hanze Stars X12 1 Arnhem Eagles X12 1 Norah El Bouchehatie
11-1-2020 12:00 Hanze Stars M16 2 Pigeons M16 2 Esma Kayhan
11-1-2020 13:45 Hanze Stars M18 1 Landstede Basketbal ZAC M18 1 Jorick Maasbach
11-1-2020 15:30 Hanze Stars MSE 1 D.B.V. Arriba MSE 2 Zelf regelen
11-1-2020 17:15 Hanze Stars MSE 2 Challenge MSE 1 Zelf regelen
25-1-2020 10:30 Hanze Stars X12 1 B.V. Batouwe X12 1 Yfke van Dijk
25-1-2020 12:00 Hanze Stars M16 2 Basketiers ’71 M16 1 Lara Vroomen
25-1-2020 13:45 Hanze Stars M16 1 (VR) Landstede Basketbal ZAC M16 3 Peer Overes
25-1-2020 15:30 Hanze Stars M18 1 Ceres M18 1 Alec Niyonkuru
25-1-2020 17:15 Hanze Stars MSE 2 Trajanum MSE 3 Zelf regelen
1-2-2020 10:30 Hanze Stars X12 1 BV Orca’s X12 1 Timme Schop
1-2-2020 12:00 Hanze Stars M16 2 Joy-M M16 1 Bodhi Wagenvoort
1-2-2020 13:45 Hanze Stars MSE 2 Pigeons MSE 1 Zelf regelen
1-2-2020 15:30 Hanze Stars MSE 1 B.V. Isala MSE 1 Zelf regelen
8-2-2020 11:30 Hanze Stars M16 1 (VR) B.V. Batouwe M16 1 Marnix Uwland
8-2-2020 13:15 Hanze Stars M18 1 V.U.A.S M18 1 (VR) Sem van der Linden
15-2-2020 10:30 Hanze Stars M16 2 Arnhem Eagles M16 3 Amos Berkenbosch
15-2-2020 12:15 Hanze Stars M18 1 Pluto M18 1 Jael Kuizenga
15-2-2020 14:00 Hanze Stars MSE 1 Kikkers MSE 1 Zelf regelen
15-2-2020 15:45 Hanze Stars MSE 2 BV Wyba MSE 3 Zelf regelen
7-3-2020 12:00 Hanze Stars M16 1 (VR) Rebound ’73 M16 1 Rosanne Klijnsma
14-3-2020 10:30 Hanze Stars X12 1 Volic X12 1 Sam van de Locht
14-3-2020 12:00 Hanze Stars M16 2 BCE’78 M16 1 Jort Oldenbeuving
14-3-2020 13:45 Hanze Stars MSE 2 Tower Jumpers MSE 2 Zelf regelen
14-3-2020 15:30 Hanze Stars MSE 1 Twente Buzzards MSE 2 Zelf regelen
28-3-2020 10:00 Hanze Stars X12 1 Rebound ’73 X12 1 Dylan Pagden
28-3-2020 11:30 Hanze Stars M16 2 V.B.V. M16 1 Joost Aalderink
28-3-2020 13:15 Hanze Stars M16 1 (VR) Landstede Basketbal ZAC M16 3 Sander van Dijk
28-3-2020 15:00 Hanze Stars M18 1 BV Wyba M18 1 Iwar Woolschot
28-3-2020 16:45 Hanze Stars MSE 1 Uitsmijters MSE 2 Zelf regelen
28-3-2020 18:30 Hanze Stars MSE 2 Basketiers ’71 MSE 2 Zelf regelen
4-4-2020 12:45 Hanze Stars M16 1 (VR) Rebound ’73 M16 1 Camiel El Bouchehati